Zwroty produktów zakupionych w sklepie oveo.pl


Pouczenie o możliwości odstąpienia od umowy.
Towar zakupiony w sklepie oveo.pl możesz zwrócić w okresie 30 dni, licząc od następnego dnia po dokonaniu zakupu.
Jako Konsument (towar nabywasz w celu niezwiązanym z działalnością gospodarczą lub zawodową) masz prawo do odstąpienia od Umowy bez podania jakiejkolwiek przyczyny.
Jeśli chcesz skorzystać z prawa odstąpienia od Umowy powiadom nas o swojej decyzji przesyłając do nas oświadczenie mailem przed upływem terminu 30 dni, licząc od następnego dnia po dokonaniu zakupu.

Zwrot środków
Zwrot ceny zakupionych produktów, z wyjątkiem kosztu przesyłki otrzymasz w formie przelewu na wskazane w mailu konto bankowe w ciągu 7 dni roboczych od momentu otrzymania przez nas przesyłki zwrotnej.

Odpowiedzialność
Zwrotu produktu należy dokonać w ciągu 14 dni od momentu zgłoszenia nam decyzji o odstąpieniu od Umowy. Termin zostaje zachowany, jeśli przesyłka trafi do nas przed upływem terminu 14 dni. Ponosisz koszt odesłania zwracanego produktu do magazynu. Odpowiadasz tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było konieczne stwierdzenie charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.


Zwrot produktu
Zwracany produkt należy odesłać do naszego magazynu po uprzednim kontakcie z Biurem Obsługi Klienta Oveo pod adresem mailowym biuro@oveo.pl . Prosimy, aby zwracany towar był odpowiednio zabezpieczony tak, by nie uległ uszkodzeniu w trakcie transportu. Sklep Oveo nie przyjmuje przesyłek wysłanych za pobraniem. Prosimy o wysyłkę zwracanych produktów pod adresem:

OVEO
Wiśniowa 27
62-022 Radzewice
Tel: 61 1 000 000