O firmie

Oveo to firma rodzinna. Skupiamy się na rozbudowie działalności i zapewnieniu najwyższej jakości obsługi naszych klientów. Specjalizujemy się w sprzedaży produktów ułatwiających bezpieczny transport wszystkiego co potrzebujesz wszędzie tam gdzie się wybierasz; toreb, plecaków oraz innych akcesoriów renomowanych producentów. Wysokiej jakości produkty oraz zaangażowanie we wsparcie sprzedażowe i posprzedażowe dla naszych klientów gwarantuje Państwa satysfakcję. Zawsze z uwagą słuchamy uwagi naszych klientów, co przekłada się bezpośrednio na polepszenie wzajemnych relacji i jakości naszej obsługi. Jeśli masz sugestie dotyczące naszej oferty napisz do nas na biuro@oveo.pl Twoje sugestie sprawią że będziemy jeszcze lepsi. Wysoki poziom etyki biznesu to nasza myśl przewodnia i dzięki niej nie tylko nasi Klienci ale również całe otoczenie biznesowe wspólnie możemy pracować na zadowolenie naszych klientów.

Naszą przewagą nad konkurencją jest zindywidualizowane podejście do potrzeb każdego klienta. Doskładamy szczególnych starań o to aby zakupiony u nas towar dotarł do naszych klientów już na drugi dzień.

Celem nadrzędnym Oveo jest sprzedaż wysokiej jakości produktów przy zachowaniu uczciwych cen oraz najwyższego poziomu obsługi klienta. Oveo zaspokaja potrzeby klientów dostarczając inteligentnych rozwiązań aby ułatwiać prowadzenie aktywnego stylu życia który jest naszą wspólną pasją.

Fundamentalne zasady Oveo

  1.  Zawsze działać etycznie wobec otoczenia firmy
  2.  Być firmą rzetelną i godną zaufania
  3.  Szczerość i otwartość cenimy wyżej niż doraźny interes
  4.  Sprzedaż produktów w uczciwych cenach
  5.  Miła nieformalna atmosfera w pracy